РУШНИКОСУШКА ANTRAX BDO TRIM ГІДРАВЛІЧНА


дізнатись ціну ПорівнятиБренд ANTRAX поєднав у собі сучасні дизайнерські рішення та високу якість продукції. Високі технології у всьому – починаючи з виробництва та закінчуючи інтер'єрами, для яких створюються дизайн радіатори. Радіатори ANTRAX застосовують переважно у стилях Loft, Industrial, Minimal, Hi-tech.

Продукція компанії ANTRAX представлена лініями дизайн радіаторів, сталевих трубчастих радіаторів та рушникосушок. Центральний офіс та всі підрозділи ANTRAX розташовані у місті Резана на півночі Італії. Зовнішній вигляд продукції розробляється дизайнерами зі світовим ім'ям. Інженери компанії ANTRAX дотримуються суворих технічних вимог, що дозволяє встановлювати радіатори в автономні та центральні системи опалення.

Висока якість виробів та успішні рішення забезпечили компанії численні нагороди в галузі індустріального дизайну, перемоги у конкурсі Red Dot Award, Best Design Italy, Design Plus та Good Design у США, German Design Award, колекції виставлялися у музеї MAMbo-Museum of Modern Art.

Технічні характеристики
Висота 368 - 584 мм
Країна виробник Італія
Палітра кольорів Antrax
Спосіб монтажу Горизонтальний
Максимальна робоча температура 95°С
Максимальний робочий тиск 10 бар
Потужність при ∆t 50° 534 - 1068 Вт
Міжосьова відстань 1160 - 1560 мм
Матеріал Сталь
Версія Гідравлічна
Глибина 100 мм
Довжина 1200 - 1600 мм
Схожі товари