ТРУБЧАСТИЙ РАДІАТОР ANTRAX H_20 VS ВЕРТИКАЛЬНИЙ

Сталеві трубки радіатора ANTRAX H_20 VS розташовані вертикально в один ряд і мають квадратний переріз. Опалювальний прилад виготовляється з використанням процесу зварювання виступом, в якому розплавлений метал використовується для з'єднання двох частин без додавання додаткових сплавів. Модель має велику розмірну сітку та різні варіанти підключення до системи опалення, а також безліч кольорових рішень, що дозволило набути великої популярності на ринку. Модель трубчастого радіатора H_20 VS є частиною колекції радіаторів H_20. Радіатори цієї колекції мають сучасний зовнішній вигляд та можуть бути встановлені у центральні та індивідуальні системи опалення.

дізнатись ціну ПорівнятиБренд ANTRAX поєднав у собі сучасні дизайнерські рішення та високу якість продукції. Високі технології у всьому – починаючи з виробництва та закінчуючи інтер'єрами, для яких створюються дизайн радіатори. Радіатори ANTRAX застосовують переважно у стилях Loft, Industrial, Minimal, Hi-tech.

Продукція компанії ANTRAX представлена лініями дизайн радіаторів, сталевих трубчастих радіаторів та рушникосушок. Центральний офіс та всі підрозділи ANTRAX розташовані у місті Резана на півночі Італії. Зовнішній вигляд продукції розробляється дизайнерами зі світовим ім'ям. Інженери компанії ANTRAX дотримуються суворих технічних вимог, що дозволяє встановлювати радіатори в автономні та центральні системи опалення.

Висока якість виробів та успішні рішення забезпечили компанії численні нагороди в галузі індустріального дизайну, перемоги у конкурсі Red Dot Award, Best Design Italy, Design Plus та Good Design у США, German Design Award, колекції виставлялися у музеї MAMbo-Museum of Modern Art.

Технічні характеристики
Висота 600 - 2200 мм
Країна виробник Італія
Палітра кольорів Antrax, RAL
Спосіб монтажу Вертикальний
Максимальна робоча температура 95°С
Максимальний робочий тиск 10 бар
Потужність при ∆t 50° 156 – 1801 Вт
Міжосьова відстань 560 - 2160 мм
Матеріал Сталь
Версія Гідравлічна
Глибина 86 мм
Довжина 200 - 968 мм
Схожі товари