Про компанію

Bauheat — інженерна компанія, метою якої є покращення якості життя людей за допомогою інноваційних продуктів систем та послуг. З моменту заснування ми наголосили на високих стандартах надання послуг. Співпраця з провідними виробниками опалювального обладнання в Європі дозволяє надавати нашим клієнтам продукцію найвищої якості.

Ядро компанії Bauheat - кваліфіковані фахівці, спільна робота яких зосереджена на досягненні результату, професійному розвитку та вдосконаленні. Багаторічний досвід та знання сучасних енергозберігаючих технологій в інженерно-технічній сфері дозволяють нам реалізовувати проекти будь-якої складності.

Наше завдання підібрати обладнання, що повністю відповідає характеристикам Вашого об'єкта та створити надійну інженерну систему в якій Ви будете впевнені.

Наші
переваги:

 • кваліфіковані спеціалісти
 • індивідуальний підхід
 • величезний досвід
 • оперативність у роботі
 • відповідальність
 • прямі поставки з Європи
 • складська програма

Послуги нашої компанії:

 • розробка проекту
 • поставка обладнання
 • монтаж системи опалення
 • монтаж системи водопостачання
 • монтаж системи каналізації
 • монтаж системи водоочищення
 • сервісне обслуговування
Бренди з якими ми працюємо
x
Terma

Terma Sp. z o.o. є виробником дизайн-радіаторів та рушникосушок, електронагрівачів, будівельних машин, а також реабілітаційного обладнання. Досвід понад 30 років дозволяє виробляти товари, які служать людям не лише у Польщі, а й у більш ніж 40 країнах світу на чотирьох континентах. Прагнення пропонувати товари найвищої якості та передбачати очікування є пріоритетом та вираженням поваги до Споживачів та Партнерів фірми. А співпраця з компетентними та креативними фахівцями дозволяє знаходити інноваційні технологічні рішення. Досконалість така приваблива – тому це сильна рушійна сила діяльності фірми.

Усі процеси в рамках діяльності фірми реалізуються на підставі таких принципів як інноваційність, працьовитість, відповідальність, смиренність та ефективність. Думка про можливості знаходження інноваційних рішень надихає на нові звершення. Виходячи за межі стандартних методів, максимально використовуючи можливості вільного ринку, фірма прагне пропонувати Партнерам великі можливості розвитку, а Споживачам – вдосконалений продукт за доступною ціною.

x
Margaroli

Заснована в 1949 році Еджідіо Маргаролі, сьогодні компанія Margaroli - це сучасне промислове підприємство, засноване на використанні інтегрованих виробничих процесів, комплексного контролю продукції та повазі до навколишнього середовища. Виробництво, яке почалося з обробки листової латуні та міді, з роками переросло у спеціалізацію виготовлення виробів з латунних труб, що використовуються у виробництві запірної арматури та змішувачів, діяльність, яка дозволила увійти до числа провідних компаній Італії.

Компанія реалізує продукцію у великих кількостях, виходячи із конкретних потреб замовника. Однак, здатність виробляти у великих масштабах не впливає на високий рівень якості та обслуговування. На додаток до міжнародних сертифікатів продукції та сертифікатів відповідності системи якості UNI EN ISO 9001, що налічуються вже більше десяти років, нещодавно компанія отримала сертифікат 100% ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ (реєстраційний номер N 439.070.V) від Інституту захисту італійських виробників.

x
Antrax

Бренд ANTRAX поєднав у собі сучасні дизайнерські рішення та високу якість продукції. Високі технології у всьому – починаючи з виробництва та закінчуючи інтер'єрами, для яких створюються дизайн радіатори. Радіатори ANTRAX застосовують переважно у стилях Loft, Industrial, Minimal, Hi-tech.

Продукція компанії ANTRAX представлена ​​лініями дизайн радіаторів, сталевих трубчастих радіаторів та сушки для рушників. Центральний офіс та всі підрозділи ANTRAX розташовані у місті Резана на півночі Італії. Зовнішній вигляд продукції розробляється дизайнерами зі світовим ім'ям. Інженери компанії ANTRAX дотримуються строгих технічних вимог, що дозволяє встановлювати радіатори в автономні та центральні системи опалення.

Висока якість виробів та успішні рішення забезпечили компанії численні нагороди в галузі індустріального дизайну, перемоги у конкурсі Red Dot Award, Best Design Italy, Design Plus та Good Design у США, German Design Award, колекції виставлялися у музеї MAMbo-Museum of Modern Art.

x
Schlosser

Schlosser – виробник запірно-регулюючої арматури для дизайнерських та стандартних радіаторів опалення. Займає лідируючі позиції з продажу обладнання на європейському ринку.

Асортименти продукції перегукуються з різноманітністю архітектурних будівель на території Польщі, в містечку Познань. Затишні вулички, маленькі, різнокольорові будинки наповнили обладнання душевним дизайном з численним розмаїттям кольорів і виконань. У компанії відстежується два домінуючі напрями: термостатична арматура та сантехнічна арматура.

Компанія Schlosser вперше заявила про себе через продаж опалювальних систем, у тому числі термостатичної арматури в 1997 році. Після роботи із запірно-регулюючими пристроями, управління компанії затвердило необхідність розробки власного продукту. При взаємодії інженерів Чехії, Німеччини та Польщі було розроблено нову конструкцію термостатичних головок, а згодом і кранів. З 2003 року компанія посилено розвиває напрямок ексклюзивної запірно-регулюючої арматури. Це стало ключовим фактором, який призвів до активного збільшення виробництва та продажу продукції компанії, а згодом вихід на лідируючі позиції в Європі.

Використання наукового підходу, дотримання всіх європейських норм, використання високоточного обладнання дозволяють створювати компанії якісну, надійну продукцію, яка вже перевірена десятками тисяч покупців.


x
Viadrus

VIADRUS є традиційним чеським виробником чавунних виробів, насамперед опалювальної техніки – котлів та радіаторів. Наш виробничий завод з 700 працівниками та товарообігом 1.5 млд крон є найважливішим чеським виробником опалювальної техніки. Давня традиція нашого суспільства пов'язана з 1888, коли були створені перші чавунні радіатори. На сьогоднішній день VIADRUS є одним із провідних виробників чавунних радіаторів, у класичному виконанні, сучасному виконанні та у стилі ретро.

З 1993 року завод VIADRUS є власником сертифікатів на відповідність системи керування якістю стандартам серії EN ISO 9001, а з 1997 року – системи екологічного керування виробництвом серії ISO 14001.

x
Spartherm

З моменту заснування у 1986 році німецький виробник інноваційних опалювальних рішень Spartherm став синонімом інноваційних високоякісних печей, камінних вставок, газових та біоетанолових пальників.

На двох заводах площею 25 000 м2 кожен, оснащених найновішим виробничим обладнанням, понад 900 співробітників Spartherm пишаються тим, що щорічно розробляють та виробляють понад 60 000 одиниць продукції. Всі каміни відповідають найвибагливішим очікуванням клієнтів щодо якості, безпеки, функціональності та дизайну.

Німецька компанія Spartherm випускає біокаміни під торговою маркою Ebios-Fire. Над створенням кожної моделі працюють професійні дизайнери, німецькі скрупульозні інженери та креативні архітектори. Вся команда відстежує та втілює сучасні тренди та новітні технології, тому ці вироби по праву вважаються найкращими.

Spartherm Ebios-Fire - це якість, індивідуальність та естетика. Всі моделі цієї лінійки продуктів працюють на біоетанолі. Завдяки цьому рішенню ви можете насолоджуватися живим вогнем у власному будинку, не підключаючись до димової труби.

x
Isan

ISAN Radiátory s.r.o. - провідний виробник опалювальної продукції в Чеській Республіці.

ISAN – компанія з більш ніж 60-річним досвідом виробництва опалювальної техніки, 90% продукції ISAN експортується на ринки ближнього та далекого зарубіжжя.

Широкий модельний ряд рушникосушок серії ISAN MELODY, різноманітність променевих конвекторів і пластинчастих радіаторів серії ISAN EXACT, безліч моделей підлогових конвекторів серії ISAN TERMO і варіативність типорозмірів трубчастих радіаторів серії ISAN ATOL дозволяють зайняти лідируючі позиції. Сучасне виробництво та прогресивні технології гарантують високі характеристики продукції та якісний дизайн.

x
Hotech

Фабрика HOTECH DESIGN розташована на півночі Італії в комуні Кастель-Мелла - Брешіа. HOTECH DESIGN випускає радіатори опалення та сушки для рушників в сучасній концепції, створюючи нову ідею систем внутрішнього опалення. Підсумком багаторічних експериментів та досліджень став вишуканий, багатофункціональний продукт неперевершеної якості та досконалого дизайну. Радіатори HOTECH відрізняються від інших продуктів на ринку широким спектром екологічних сатинованих фарб палітри RAL, а також унікальними фінішними оздобленнями під золото, срібло або мідь. Поверхнева обробка виконується за новітньою технологією, що дозволяє зберігати первозданну якість продукту протягом багатьох років. Досконалі технології, що використовуються при розробці продуктів, дозволили значно покращити технічні параметри радіаторів та розмістити компанію HOTECH на найвищому рівні ринку дизайн радіаторів.

x
Zehnder

Zehnder компанія з виробництва опалювальної та вентиляційної техніки бере свій початок у 1895 році у Швейцарії. Тоді Якоб Зендер заснував компанію, яка виробляла мотоцикли, друкарські машинки, швейні верстати. У 1923 році брати Волтер і Роберт Зендери розробили легку версію мотоцикла, яка набула широкої популярності у населення. А 1930 року Роберт Зендер винаходить і патентує перший у світі трубчастий радіатор (Zehnder Charleston). На противагу чавунним радіаторам новий винахід мав легку вагу, безліч типорозмірів та кольорів. Що дозволило стрімко здобути популярність у архітекторів і дизайнерів з тих часів і до сьогодні.

Протягом багатьох років компанія створювала нові моделі опалювальних приладів. Видозмінювалися їх форми, кольори, матеріали, також враховувалися технічні особливості (наприклад, необхідність електричного обігріву).

У 2000-х роках Zehnder виходить на ринок систем вентиляції та кондиціювання повітря і завойовує все нові позиції завдяки високій якості, надійності та ефективності.

x
Irsap

Компанія IRSAP займається виробництвом опалювальних приладів понад 50 років. Випуск своєї продукції фабрика розпочала 1963 року в місті Аркуа-Полезіне італійської провінції Ровіго. Сьогодні IRSAP є найбільшим виробником трубчастих радіаторів із штампованої сталі в Європі та лідером на ринку Італії. Виробництво для підприємства повністю автоматизовано, зварні з'єднання радіаторів ідеально виконані роботизованим лазерним устаткуванням. Теплова потужність опалювальних приладів перевіряється відповідно до стандарту DIN EN 442. Якість продукції підтверджує європейський сертифікат UNI EN ISO 9001:2008.