Комплексні рішення

Комплексні рішення – це реалізація інженерної системи від Вашого запиту до отримання потрібного результату. Створення інженерної системи опалення, водопостачання та каналізації потребує всебічного збору інформації, формування та затвердження концепції, проектних робіт, вибору виробника обладнання, реалізації процесу монтажу системи, а також її запуску в роботу. Ви берете участь у формуванні запиту та затвердження концепції, а в результаті отримуєте інженерну систему, що повністю відповідає Вашим уявленням, чинним санітарним нормам та стандартам України для систем опалення, водопостачання та каналізації.


Етапи реалізації:

  1. Аналіз вимог до майбутньої системи.
  2. Виїзд на об'єкт. Збір інформації.
  3. Створення та затвердження концепції інженерної системи.
  4. Розробка проектної документації.
  5. Підготовка комерційної пропозиції.
  6. Поставка обладнання.
  7. Проведення монтажних робіт.
  8. Пуско-налагоджувальні роботи. Введення в експлуатацію.
  9. Передача готової інженерної системи Замовнику.
  10. Сервісне обслуговування інженерної системи


Ми пропонуємо комплексне рішення: опалення, водопостачання, каналізація


Система опалення

Інженерна система, яка забезпечує Ваш будинок теплом у холодну пору року. Складається із трьох основних частин: джерела генерації тепла; системи транспортування тепла; прилади які передають тепло в опалювальне приміщення. Кожен елемент може бути різних типів та рівнів складності. Джерелом тепла може бути районна котельня або ТЕЦ, або ж сонячні колектори на даху та Ваш котел розміщений у будинку. Система транспортування тепла, це труби, що ведуть від теплової станції або від котла до Ваших опалювальних приладів. Прилади, які обігрівають Ваш будинок, це радіатори, теплі підлоги, стелі, стіни або канальні конвектори, розміщені в підлозі. Також система обігріву будинку може бути реалізована з використанням електрики, наприклад, за допомогою електричних конвекторів, інфрачервоних панелей, або нагрівання повітря в системі вентиляції.


Система водопостачання

Якісна вода та система постачання водою Вашого будинку – це запорука для комфортного проживання та хорошого здоров'я. Система водопостачання – це комплекс приладів підготовки холодної та гарячої води; система трубопроводів, що транспортують воду; прилади, що роздають воду на кухні, у ванній кімнаті або кран для поливу Вашого саду.


Система каналізації

Необхідність відведення відпрацьованої води та стоків призвела до розробки систем каналізації. Існує два основні види: централізована каналізація (наприклад, міська) і локальна у вигляді септиків або станцій переробки стічних вод. Загалом система каналізації – це пристрій збору (трап у душі, або раковина на кухні), мережа труб та місце акумуляції та переробки стічних вод.

МИ ПРОПОНУЄМО комплексне рішення:
Монтажні роботи
системи водопостачання
системи опалення
системи каналізації